MÖBLER / Möbler, övrigt / Vikskärm 11816388
nr 1181 6388
Vikskärm
Ungern, 3-delad, bemålad. Höjd: ca 180
Kondition: skador och lagningar
Utrop:
3.000 kr
Såld:
6.400 kr
måndag 7 maj 2018
kl 19:16:39
2.400 kr
2.600 kr
5.000 kr
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
5.400 kr
5.400 kr
5.400 kr (Budbetjänt)
5.600 kr
5.800 kr
6.200 kr